CaRTCuRT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CaRTCuRT

Emo , Emo nedir, Emo resimleri ,CartCurt, Emo Nickler, Emo Avatarları - Punk , Punk Resimleri , Punk Avatarları, Rock , Rock Resimleri , Rock Avatarları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler)))

YazarMesaj
Ghøst AngéL
Co-Admin
Ghøst AngéL

Kadın Mesaj Sayısı : 47

Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler))) Empty
MesajKonu: Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler)))   Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler))) Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 11:16 pm

KIR KALBİMİ GÖNLÜN OLSUN
AL HERŞEYİM SENİN OLSUN
ARTIK BAŞKA KOLLARDAYIM
HABERİN OLSUN
BU DA SANA KAPAK OLSUN
Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler))) 166927

"İçim acıyor geçer elbet geçer de anlamsız bir yer de unuttuğumu sandığım bir yer de yeniden sızlar ama varsın sızlasın sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki "

Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum Beyaz bir ışık arıyorsun bazen görüyorsun Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun

Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni? Biliyor musun ben geceleri hep seninle konuşuyorum uzun uzun Seni Seviyorum diye haykırıyorum Dünya umurumda değil Takmıyorum düşünmüyorum hiçbir şeyi Sadece seni sadece seni düşünüyorum ve ağlıyorum!!! Sırf senin yanında olamadığım için ağlıyorum

Bırakıp gittiğin tüm kapıları yüzüme kapadığın günden beri aylar geçti Aylar geçti ama içimdeki sevgin hiç bitmedi Beni sevmediğini önemsemediğini bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden Ben seninle olmak seni yaşamak istiyordum Tek isteğim buydu Ama izin vermedin Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır Ne yapsan affedilmeyecek ne yapsan

Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz kalıyor geriye Vazgeçmek!

Korkma seni artık sevmiyorum

Artık Seni Sevmiyorum.... (((Kapak Sözler)))
1 sayfadaki 1 sayfası